فروشگاه فرش دستباف هریسِ ساپلاق

فروشگاه فرش دستباف هریسِ ساپلاق

فروشگاه فرش دستباف ساپلاق هریس، در جهت معرفی و فروش فرش های اصیل و هنری دستباف هریس راه اندازی شده است. این فروشگاه سعی دارد تا با حذف واسطه ها و دادن اطلاعات دقیق و کامل، شرایط مناسبی را برای خرید مشتریان عزیز فراهم نماید. تمامی بزرگواران می توانند فرش های موردنظر خودشان را از سایت انتخاب کرده و پس از هماهنگی، درب منزل فرش را مشاهده نموده و در صورت تمایل خرید کنند!!!! «ببینید، بخوانید، انتخاب کنید و تماس بگیرید» «مشاوره کاملاً رایگان خرید فرش»

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 19
  • بازدید دیروز : 34
  • بازدید کل : 24643

درباره ما


وجود فرش های متعدد به نام فرش هریس در بازار فرش دستباف و سو استفاده های فرصت طلبان از نام فرش هریس ما را بر آن داشت تا مکانی را فرآهم آوریم تا اشخاصی که دنبال فرش اصیل هریس هستند بتوانند با مطالعه دقیق و با خیال خاطر و تنوع فراوان دست به انتخاب و خرید فرش هریس بزنند.

 

ما در این فروشگاه، صادقانه اطلاعات مربوط به فرش  و ویژگی های کامل فرش را بیان می کنیم تا خریداران با خیال آسوده فرش موردنظرشان را انتخاب کنند. از آنجایی که ما در خود شهر هریس مستقر هستیم، فرش ها بدون واسطه و از طریق بافنده در اختیار خریدار قرار می گیرد و لذا قیمت های ما نسبت به بازار بسیار پایین و مناسب هستند.تمامی بزرگواران می توانند فرش های موردنظر خودشان را از سایت انتخاب کرده و پس از هماهنگی، درب منزل (کل کشور!!!) فرش را مشاهده نموده و در صورت تمایل خرید کنند!!!!

 

فروشگاه فرش دستباف ساپلاق هریس، در جهت معرفی و فروش فرش های اصیل و هنری دستباف هریس راه اندازی شده است. این فروشگاه سعی دارد تا با حذف واسطه ها و دادن اطلاعات دقیق و کامل، شرایط مناسبی را برای خرید مشتریان عزیز فراهم نماید. فروشگاه فرش ساپلاق هریس، تنها فروشگاه اینترنتی عرضه و معرفی فرش اصیل دستباف هریس می باشد.

«ببینید، بخوانید، انتخاب کنید و تماس بگیرید» «مشاوره کاملاً رایگان خرید فرش»

تماس با ما

شماره تلفن: علی محمودیان هریس - 09144321471

آیدی تلگرام: sablag@

ایمیل: amh885@gmail.com

استان آذربایجان شرقی- شهر هریس

فروشگاه فرش ساپلاق هریس(فروش تخصصی فرش های دستباف اصیل هریس) - هرگونه کپی برداری از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و آدرس سایت مجاز است.
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما