سایت معرفی فرش دستباف هریسِ ساپلاق

سایت معرفی فرش دستباف هریسِ ساپلاق

این سایت در جهت معرفی و آشنایی علاقه مندان با هنر فرش دستباف هریس که شهرتی جهانی دارد، راه اندازی شده است. اگر سوالی در رابطه با فرش های هریس دارید و یا در زمینه خرید فرش هریس راهنمایی می خواهید می توانید از منوی « تماس با ما» از طرق ارائه شده با ما تماس بگیرید. ما در حد توان راهنماییتان می کنیم. شماره تماس : 09144321471

درباره ما


فرش هریس این هنر بی نظیر و قدیمی که شهرت جهانی دارد تاکنون چندان در داخل کشور شناخته نشده است. به جرات می توان گفت که شهرت جهانی این صنعت در خارج از کشور بیش تر از داخل کشور است!!!! . همچنین در بسیاری از مناطق با کپی برداری از نقشه های فرش هریس، اقدام به بافت فرش با ویژگی های متفاوت از هریس نموده ولی متاسفانه به نام فرش هریس به بازار عرضه می کنند. یکی از دلایل این امر را می توان نبود یک وب سایت تخصصی در رابطه با معرفی فرش اصل هریس دانست. لذا بر آن شدیم تا با تمام توان، قدمی هرچند کوچک در کمک به شناساندن این هنر به آحاد مردم بویژه علاقه مندان در این زمینه برداریم.

تمامی بزرگواران اگر سوالی در رابطه با فرش های هریس دارند و یا در زمینه خرید فرش هریس راهنمایی می خواهند می توانند از منوی « تماس با ما» با طرق ارائه شده با ما تماس بگیرید. ما با اشتیاق و در حد توان راهنماییتان می کنیم.

استان آذربایجان شرقی- شهر هریس

هرگونه کپی برداری از مطالب و تصاویر سایت بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما